AKTUALIZACJA 18.04.2023 r.

Dzisiaj pierwsze 2 kontenery z 14 zatrzymanych w Niemczech dotarły do Karex! Jutro planowane są kolejne 2 i tak codziennie do 26 kwietnia włącznie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem wysyłka wszystkich paczek rozpocznie się 27 kwietnia i potrwa do końca pierwszego tygodnia maja. W miarę możliwości część paczek będziemy wysyłać na bieżąco, ale najlepiej sprawdzać status od 27 kwietnia. Po nadaniu paczki przez nas, w miejscu, w którym do tej pory sprawdziliście Państwo status (strona Domy lub Poloneza) pojawi się numer GLS do śledzenia. Ze swojej strony robimy wszystko co w naszej mocy, żeby wszystkie przesyłki jak najszybciej trafiły do adresatów.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość :)

Dziękujemy również za zaufanie wszystkim tym, którzy w nas nie zwątpili i zapraszamy do dalszego korzystania z usług firmy Polonez Parcel Service w USA, która nigdy nie zawiodła i nie zawiedzie swoich Klientów! 

AKTUALIZACJA 04.04.2023 r.

Szanowni Państwo,

Pragniemy z przyjemnością poinformować, że my pracownicy Karex wraz z byłymi i obecnymi pracownikami Poloneza i Domy Export, znaleźliśmy inwestora, który – w trosce o Was – Klientów, postanowił pomóc w odzyskaniu przesyłek, które utknęły na różnych etapach transportu do Polski. Mając na uwadze wieloletnią tradycję i nieposzlakowaną opinię firm Polonez i Doma Export wspiera on nas także, abyśmy nadal wspólnie mogli świadczyć usługi paczkarskie na najwyższym poziomie. 

W obecnej chwili wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby kontenery, w których znajdują się Państwa przesyłki dotarły do naszego magazynu w Częstochowie.

Powstaje nowa - stara firma, na czele której staną Polacy – sprawdzeni, lojalni i doskonale Wam znani pracownicy z USA oraz Polski. 

Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości i wyrozumiałość. Aby odbudować od podstaw tradycję polskich firm, jakimi były Polonez i Doma Export przed przejęciem przez amerykański zarząd, potrzebujemy odrobinę czasu.

Prosimy zaglądać na naszą stronę internetową - będziemy tu zamieszczać informacje odnośnie kontenerów, na które Państwo czekacie już od tak dawna.

Zarząd i Pracownicy Karex

https://radiorampa.com/tylko-w-radio-rampa-prezes-meest-o-uratowaniu-przesylek-nadanych-przez-poloneza-domeexport/