PARTNERZY STRATEGICZNI

Jako jedna z największych firm spedycyjnych w Polsce, zajmujących się dystrybucją przesyłek ze Stanów Zjednoczonych, posiadamy wielu stałych partnerów biznesowych, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym światowym poziomie.

PARTNERZY STRATEGICZNI

POLONEZ PARCEL SERVICE, INC. – największa licencjonowana amerykańska firma, zajmująca się przesyłaniem paczek z USA do Polski, działająca nieprzerwanie od ponad 30. lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu i stałemu rozwojowi, firma ta jest gwarantem najwyższej jakości usług w najbardziej przystępnej cenie.

FedEx Express Polska Sp. z o.o. - przedstawiciel na Polskę amerykańskiej firmy FedEx Express, posiadającej ponad 40. letnie doświadczenie w branży - twórcy systemu dystrybucji ekspresowej, świadczącego szybkie i niezawodne usługi dostaw przesyłek.

Nord-Sud Europa Transporti Polska - nasz sprawdzony i niezawodny partner głównie w zakresie dystrybucji zagranicznej.

Ponadto współpracujemy także z kilkoma firmami, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć dla Państwa nawet najbardziej nietypowe przesyłki praktycznie w każde miejsce w Polsce.

  • Usługi Motoryzacyjne Handel Transport Jan i Zygmunt Zięba
  • Usługi Transportowe Piech Anna
  • Firma Handlowo-Transportowa Mieczysław Śliwa

Współpraca ta pozwala nam na osiągnięcie najlepszych wyników, ponieważ zarówno dla nas, jak i dla naszych Partnerów każda przesyłka jest najważniejsza, a Państwa zadowolenie ze świadczonych przez nas usług jest sprawą priorytetową!